EuroCup Basketball Wednesday, 21 October 2026
Derthona Basket vs CB San Pablo Burgos – EuroCup Basketball, 21 Oct 2026
Derthona Basket
18:00
Wed 21 Oct · 18:00
CB San Pablo Burgos
MestoPalaFerraris
DržavaItaly
Početak21 Oct · 18:00 BST
TakmičenjeEuroCup Basketball
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
55%
Derthona Basket
Početna
55%
45%
Naš izbor Derthona Basket Low pouzdanost
- Derthona Basket won their last home game 89-83.
- CB San Pablo Burgos lost their last two games.
- No head-to-head data available.
Procenjeno SerbianSport modelom na osnovu tabele, trenutne forme i rezultata, poslednjih međusobnih duela i prednosti domaćeg terena. Nije savet za klađenje.
Forma i skorašnji rezultati
Derthona Basket
- L14 oktAris BC 88–68 Derthona BasketEuroCup Basketball
- W7 oktDerthona Basket 89–83 Le Mans Sarthe BasketEuroCup Basketball
- L30 sepRīgas Zeļļi 86–84 Derthona BasketEuroCup Basketball
CB San Pablo Burgos
- L14 oktCB San Pablo Burgos 84–85 Hapoel Jerusalem BCEuroCup Basketball
- L7 oktAris BC 93–80 CB San Pablo BurgosEuroCup Basketball
- W30 sepCB San Pablo Burgos 85–81 KK Cedevita OlimpijaEuroCup Basketball