Champions Hockey League Wednesday, 14 October 2026
Herning Blue Fox vs HC Fribourg-Gottéron 4-3 – Champions Hockey League, 14 Oct 2026
Herning Blue Fox
4–3
Kraj
HC Fribourg-Gottéron
MestoKVIK Hockey Arena
DržavaDenmark
Početak14 Oct · 18:00 BST
TakmičenjeChampions Hockey League
SerbianSport prognoza
Napravljeno pre meča
Naš izbor
65%
HC Fribourg-Gottéron
Gost
35%
65%
Naš izbor HC Fribourg-Gottéron Medium pouzdanost Promašeno
- Herning lost all 5 recent matches, conceding 19 goals.
- Fribourg won 3 of last 5, scoring 24 goals.
- Herning's home losses include 2-7 and 2-5 defeats.
Procenjeno SerbianSport modelom na osnovu tabele, trenutne forme i rezultata, poslednjih međusobnih duela i prednosti domaćeg terena. Nije savet za klađenje.
Forma i skorašnji rezultati
Herning Blue Fox
- L7 oktKölner Haie 3–0 Herning Blue FoxChampions Hockey League
- L13 sepEisbären Berlin 2–1 Herning Blue FoxChampions Hockey League
- L11 sepBílí Tygři Liberec 2–1 Herning Blue FoxChampions Hockey League
- L6 sepHerning Blue Fox 2–7 SaiPaChampions Hockey League
- L4 sepHerning Blue Fox 2–5 KooKooChampions Hockey League
HC Fribourg-Gottéron
- L20 oktAmbri-Piotta 3–2 HC Fribourg-GottéronSwiss National League
- W17 oktHC Fribourg-Gottéron 6–1 LuganoSwiss National League
- L10 oktZSC Lions 5–4 HC Fribourg-GottéronSwiss National League
- W8 oktHC Fribourg-Gottéron 7–2 HC AjoieSwiss National League
- W6 oktHC Fribourg-Gottéron 6–1 NitraChampions Hockey League
- L3 oktHC Fribourg-Gottéron 1–2 Ambri-PiottaSwiss National League