Finnish Liiga Saturday, 17 October 2026
Lukko vs Kiekko-Espoo 3-1 – Finnish Liiga, 17 Oct 2026
Lukko
3–1
Kraj
Kiekko-Espoo
MestoKivikyln Areena
DržavaFinland
Početak17 Oct · 15:00 BST
TakmičenjeFinnish Liiga
SerbianSport prognoza
Napravljeno pre meča
Naš izbor
52%
Lukko
Početna
52%
48%
Naš izbor Lukko Low pouzdanost Tačno
- Lukko won 3 of last 5, including 5-1 at Ilves.
- Kiekko-Espoo lost 3 of last 5, conceding 7 and 6 goals.
- No recent head-to-head data available.
Procenjeno SerbianSport modelom na osnovu tabele, trenutne forme i rezultata, poslednjih međusobnih duela i prednosti domaćeg terena. Nije savet za klađenje.
Forma i skorašnji rezultati
Lukko
- W20 oktLukko 3–2 HIFKFinnish Liiga
- W16 oktTappara 1–2 LukkoFinnish Liiga
- L14 oktJYP 3–2 LukkoFinnish Liiga
- W9 oktIlves 1–5 LukkoFinnish Liiga
- L3 oktLukko 2–5 ÄssätFinnish Liiga
- W2 oktÄssät 0–3 LukkoFinnish Liiga
Kiekko-Espoo
- L16 oktTPS Turku 4–2 Kiekko-EspooFinnish Liiga
- W9 oktKiekko-Espoo 6–1 JYPFinnish Liiga
- L7 oktKärpät 8–7 Kiekko-EspooFinnish Liiga
- L3 oktIlves 6–4 Kiekko-EspooFinnish Liiga
- L2 oktKiekko-Espoo 1–3 KärpätFinnish Liiga
- W30 sepKiekko-Espoo 4–2 TPS TurkuFinnish Liiga