Russian KHL Tuesday, 27 October 2026
Salavat Yulaev Ufa vs HC Sochi – Russian KHL, 27 Oct 2026
Salavat Yulaev Ufa
14:00
Tue 27 Oct · 14:00
HC Sochi
MestoUfa Arena
DržavaRussia
Početak27 Oct · 14:00 GMT
TakmičenjeRussian KHL
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
55%
Salavat Yulaev Ufa
Početna
55%
45%
Naš izbor Salavat Yulaev Ufa Low pouzdanost
- Salavat Yulaev Ufa has home advantage.
- Salavat Yulaev Ufa won 2 of last 5 games, HC Sochi won 1 of last 5.
- Last meeting: HC Sochi won 6-3, but that was in Sochi.
Procenjeno SerbianSport modelom na osnovu tabele, trenutne forme i rezultata, poslednjih međusobnih duela i prednosti domaćeg terena. Nije savet za klađenje.
Forma i skorašnji rezultati
Salavat Yulaev Ufa
- L19 oktAdmiral Vladivostok 2–0 Salavat Yulaev UfaRussian KHL
- W17 oktAmur Khabarovsk 3–4 Salavat Yulaev UfaRussian KHL
- L14 oktSalavat Yulaev Ufa 2–4 Sibir NovosibirskRussian KHL
- W12 oktSalavat Yulaev Ufa 4–3 Neftekhimik NizhnekamskRussian KHL
- L9 oktMetallurg Magnitogorsk 7–1 Salavat Yulaev UfaRussian KHL
- W7 oktSibir Novosibirsk 4–5 Salavat Yulaev UfaRussian KHL
HC Sochi
- L19 oktHC Sochi 2–5 Shanghai DragonsRussian KHL
- L17 oktHC Sochi 3–6 Lokomotiv YaroslavlRussian KHL
- W12 oktAk Bars Kazan 2–3 HC SochiRussian KHL
- L9 oktHC Sochi 0–2 Spartak MoscowRussian KHL
- L7 oktHC Sochi 2–5 Spartak MoscowRussian KHL
- L3 oktHC Sochi 0–6 Torpedo Nizhny NovgorodRussian KHL
Poslednji međusobni dueli
- 30 sep 2026HC Sochi 6–3 Salavat Yulaev UfaRussian KHL