ATP Almaty
Tuesday, 20 October 2026
Terence Atmane vs Rinky Hijikata – ATP Almaty, 20 Oct 2026
Terence Atmane Rangiran br. 98
07:30
Tue 20 Oct · ne pre 07:30
Rinky Hijikata Rangiran br. 86
PodlogaHard · indoor
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano20 Oct · 07:30 BST
TurATP
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
52%
Terence Atmane
52%
48%
Naš izbor Terence Atmane Low pouzdanost
- Atmane has higher Elo (1749 vs 1739) and hard-court Elo (1720 vs 1693).
- Hijikata has better season record (32-26 vs 18-25) and hard-court record (19-14 vs 13-14).
- Atmane has higher tiebreak win rate (83% vs 80%) but lower deciding set win rate (51% vs 55%).
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
TA
Terence Atmane
France · ATP- Rang-lista
- #98 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 616
- Starost
- 24 (9 jan 2002)
- Igra
- Levoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #41
- 2026 pobeda-poraz
- 18–25
- Na hard
- 13–14
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1749 (hard 1720)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 83%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 51%
- Mečevi u evidenciji
- 409
RH
Rinky Hijikata
Australia · ATP- Rang-lista
- #86 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 689
- Starost
- 25 (23 feb 2001)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #62
- 2026 pobeda-poraz
- 32–26
- Na hard
- 19–14
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1739 (hard 1693)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 80%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 55%
- Mečevi u evidenciji
- 426
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoTerence AtmaneRinky Hijikata
#98Rang-lista#86
1749Elo rejting1739
1720Elo na hard1693
42%2026 procenat pobeda55%
83%Osvojeni taj-brejkovi80%
51%Osvojeni odlučujući setovi55%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.