Preskoči na sadržaj
SerbianSport
ATP Almaty Tuesday, 20 October 2026

Terence Atmane vs Rinky Hijikata – ATP Almaty, 20 Oct 2026

Terence Atmane Rangiran br. 98
07:30 Tue 20 Oct · ne pre 07:30
Rinky Hijikata Rangiran br. 86
PodlogaHard · indoor FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano20 Oct · 07:30 BST TurATP

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
Naš izbor 52% Terence Atmane
48% Rinky Hijikata

Naš izbor Terence Atmane Low pouzdanost

  • Atmane has higher Elo (1749 vs 1739) and hard-court Elo (1720 vs 1693).
  • Hijikata has better season record (32-26 vs 18-25) and hard-court record (19-14 vs 13-14).
  • Atmane has higher tiebreak win rate (83% vs 80%) but lower deciding set win rate (51% vs 55%).

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

TA

Terence Atmane

France · ATP
Rang-lista
#98 (↑)
Bodovi na rang-listi
616
Starost
24 (9 jan 2002)
Igra
Levoruki
Najbolji plasman u karijeri
#41
2026 pobeda-poraz
18–25
Na hard
13–14
2026 titula
0
Elo rejting
1749 (hard 1720)
Osvojeni taj-brejkovi
83%
Osvojeni odlučujući setovi
51%
Mečevi u evidenciji
409
RH

Rinky Hijikata

Australia · ATP
Rang-lista
#86 (↓)
Bodovi na rang-listi
689
Starost
25 (23 feb 2001)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#62
2026 pobeda-poraz
32–26
Na hard
19–14
2026 titula
0
Elo rejting
1739 (hard 1693)
Osvojeni taj-brejkovi
80%
Osvojeni odlučujući setovi
55%
Mečevi u evidenciji
426

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo
Terence AtmaneRinky Hijikata
#98Rang-lista#86
1749Elo rejting1739
1720Elo na hard1693
42%2026 procenat pobeda55%
83%Osvojeni taj-brejkovi80%
51%Osvojeni odlučujući setovi55%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.