Challenger Cali
Tuesday, 20 October 2026
Matias Soto vs Samuel Heredia – Challenger Cali, 20 Oct 2026
Matias Soto Rangiran br. 265
16:00
Tue 20 Oct · ne pre 16:00
Samuel Heredia Rangiran br. 627
PodlogaClay
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano20 Oct · 16:00 BST
TurCHALLENGER
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
82%
Matias Soto
82%
18%
Naš izbor Matias Soto High pouzdanost
- Soto is ranked 265 vs Heredia's 627.
- Soto has Elo 1429 vs Heredia's 1108.
- Soto's clay record is 33-20 vs Heredia's 4-10.
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
MS
Matias Soto
Chile · ATP- Rang-lista
- #265 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 208
- Starost
- 27 (27 apr 1999)
- Igra
- Desnoruki, Dvoručni bekhend
- Najbolji plasman u karijeri
- #240
- 2026 pobeda-poraz
- 34–21
- Na clay
- 33–20
- 2026 titula
- 1
- Elo rejting
- 1429 (clay 1416)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 91%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 62%
- Mečevi u evidenciji
- 282
SH
Samuel Heredia
Colombia · ATP- Rang-lista
- #627 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 58
- Starost
- 20 (7 jun 2006)
- 2026 pobeda-poraz
- 7–13
- Na clay
- 4–10
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1108 (clay 1104)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 81%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 35%
- Mečevi u evidenciji
- 78
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostMatias Sotovodi u 6 od 6 kriterijuma
Matias SotoSamuel Heredia
#265Rang-lista#627
1429Elo rejting1108
1416Elo na clay1104
62%2026 procenat pobeda35%
91%Osvojeni taj-brejkovi81%
62%Osvojeni odlučujući setovi35%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.