Preskoči na sadržaj
SerbianSport
Challenger Cali Tuesday, 20 October 2026

Matias Soto vs Samuel Heredia – Challenger Cali, 20 Oct 2026

Matias Soto Rangiran br. 265
16:00 Tue 20 Oct · ne pre 16:00
Samuel Heredia Rangiran br. 627
PodlogaClay FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano20 Oct · 16:00 BST TurCHALLENGER

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
Naš izbor 82% Matias Soto
18% Samuel Heredia

Naš izbor Matias Soto High pouzdanost

  • Soto is ranked 265 vs Heredia's 627.
  • Soto has Elo 1429 vs Heredia's 1108.
  • Soto's clay record is 33-20 vs Heredia's 4-10.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

MS

Matias Soto

Chile · ATP
Rang-lista
#265 (↑)
Bodovi na rang-listi
208
Starost
27 (27 apr 1999)
Igra
Desnoruki, Dvoručni bekhend
Najbolji plasman u karijeri
#240
2026 pobeda-poraz
34–21
Na clay
33–20
2026 titula
1
Elo rejting
1429 (clay 1416)
Osvojeni taj-brejkovi
91%
Osvojeni odlučujući setovi
62%
Mečevi u evidenciji
282
SH

Samuel Heredia

Colombia · ATP
Rang-lista
#627 (↓)
Bodovi na rang-listi
58
Starost
20 (7 jun 2006)
2026 pobeda-poraz
7–13
Na clay
4–10
2026 titula
0
Elo rejting
1108 (clay 1104)
Osvojeni taj-brejkovi
81%
Osvojeni odlučujući setovi
35%
Mečevi u evidenciji
78

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostMatias Sotovodi u 6 od 6 kriterijuma

Matias SotoSamuel Heredia
#265Rang-lista#627
1429Elo rejting1108
1416Elo na clay1104
62%2026 procenat pobeda35%
91%Osvojeni taj-brejkovi81%
62%Osvojeni odlučujući setovi35%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.