Preskoči na sadržaj
SerbianSport
Challenger Guayaquil Thursday, 29 October 2026

Mendez Rodrigo Pacheco vs Hugo Dellien – Challenger Guayaquil, 29 Oct 2026

Mendez Rodrigo Pacheco Rangiran br. 267
15:00 Thu 29 Oct · ne pre 15:00
Hugo Dellien Rangiran br. 119
PodlogaClay FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano29 Oct · 15:00 GMT TurCHALLENGER

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
35% Mendez Rodrigo Pacheco
Naš izbor 65% Hugo Dellien

Naš izbor Hugo Dellien Medium pouzdanost

  • Dellien is ranked 119 vs Pacheco's 267.
  • Dellien has a 47-21 clay record this season vs Pacheco's 7-4.
  • Dellien's clay Elo is 1601 vs Pacheco's 1457.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

MRP

Mendez Rodrigo Pacheco

Mexico · ATP
Rang-lista
#267 (↑)
Bodovi na rang-listi
210
Starost
21 (25 apr 2005)
Igra
Levoruki, Dvoručni bekhend
Najbolji plasman u karijeri
#196
2026 pobeda-poraz
28–19
Na clay
7–4
2026 titula
0
Elo rejting
1537 (clay 1457)
Osvojeni taj-brejkovi
75%
Osvojeni odlučujući setovi
49%
Mečevi u evidenciji
211
HD

Hugo Dellien

Bolivia · ATP
Rang-lista
#119 (↑)
Bodovi na rang-listi
498
Starost
33 (16 jun 1993)
Igra
Desnoruki, Dvoručni bekhend
Najbolji plasman u karijeri
#64
2026 pobeda-poraz
49–26
Na clay
47–21
2026 titula
2
Elo rejting
1607 (clay 1601)
Osvojeni taj-brejkovi
82%
Osvojeni odlučujući setovi
61%
Mečevi u evidenciji
879

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostHugo Dellienvodi u 6 od 6 kriterijuma

Mendez Rodrigo PachecoHugo Dellien
#267Rang-lista#119
1537Elo rejting1607
1457Elo na clay1601
60%2026 procenat pobeda65%
75%Osvojeni taj-brejkovi82%
49%Osvojeni odlučujući setovi61%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.