Challenger Guayaquil
Thursday, 29 October 2026
Mendez Rodrigo Pacheco vs Hugo Dellien – Challenger Guayaquil, 29 Oct 2026
Mendez Rodrigo Pacheco Rangiran br. 267
15:00
Thu 29 Oct · ne pre 15:00
Hugo Dellien Rangiran br. 119
PodlogaClay
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano29 Oct · 15:00 GMT
TurCHALLENGER
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
65%
Hugo Dellien
35%
65%
Naš izbor Hugo Dellien Medium pouzdanost
- Dellien is ranked 119 vs Pacheco's 267.
- Dellien has a 47-21 clay record this season vs Pacheco's 7-4.
- Dellien's clay Elo is 1601 vs Pacheco's 1457.
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
MRP
Mendez Rodrigo Pacheco
Mexico · ATP- Rang-lista
- #267 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 210
- Starost
- 21 (25 apr 2005)
- Igra
- Levoruki, Dvoručni bekhend
- Najbolji plasman u karijeri
- #196
- 2026 pobeda-poraz
- 28–19
- Na clay
- 7–4
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1537 (clay 1457)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 75%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 49%
- Mečevi u evidenciji
- 211
HD
Hugo Dellien
Bolivia · ATP- Rang-lista
- #119 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 498
- Starost
- 33 (16 jun 1993)
- Igra
- Desnoruki, Dvoručni bekhend
- Najbolji plasman u karijeri
- #64
- 2026 pobeda-poraz
- 49–26
- Na clay
- 47–21
- 2026 titula
- 2
- Elo rejting
- 1607 (clay 1601)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 82%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 61%
- Mečevi u evidenciji
- 879
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostHugo Dellienvodi u 6 od 6 kriterijuma
Mendez Rodrigo PachecoHugo Dellien
#267Rang-lista#119
1537Elo rejting1607
1457Elo na clay1601
60%2026 procenat pobeda65%
75%Osvojeni taj-brejkovi82%
49%Osvojeni odlučujući setovi61%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.