Challenger Queretaro
Wednesday, 28 October 2026
Selena Janicijevic vs Elizabeth Mandlik – Challenger Queretaro, 28 Oct 2026
Selena Janicijevic Rangiran br. 310
17:00
Wed 28 Oct · ne pre 17:00
Elizabeth Mandlik Rangiran br. 210
PodlogaClay
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano28 Oct · 17:00 GMT
TurCHALLENGER
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
62%
Elizabeth Mandlik
38%
62%
Naš izbor Elizabeth Mandlik Medium pouzdanost
- Mandlik is ranked 210 vs Janicijevic's 310.
- Mandlik's Elo is 1497 vs Janicijevic's 1411.
- Mandlik has a better clay record at 5-4 vs 8-10.
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
SJ
Selena Janicijevic
France · WTA- Rang-lista
- #310 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 224
- Starost
- 24 (23 jul 2002)
- Igra
- Desnoruki
- 2026 pobeda-poraz
- 8–13
- Na clay
- 8–10
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1411 (clay 1392)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 87%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 37%
- Mečevi u evidenciji
- 85
EM
Elizabeth Mandlik
United States · WTA- Rang-lista
- #210 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 361
- Starost
- 25 (19 maj 2001)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #97
- 2026 pobeda-poraz
- 11–10
- Na clay
- 5–4
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1497 (clay 1451)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 79%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 52%
- Mečevi u evidenciji
- 71
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostElizabeth Mandlikvodi u 5 od 6 kriterijuma
Selena JanicijevicElizabeth Mandlik
#310Rang-lista#210
1411Elo rejting1497
1392Elo na clay1451
38%2026 procenat pobeda52%
87%Osvojeni taj-brejkovi79%
37%Osvojeni odlučujući setovi52%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.