Preskoči na sadržaj
SerbianSport
Challenger Queretaro Wednesday, 28 October 2026

Selena Janicijevic vs Elizabeth Mandlik – Challenger Queretaro, 28 Oct 2026

Selena Janicijevic Rangiran br. 310
17:00 Wed 28 Oct · ne pre 17:00
Elizabeth Mandlik Rangiran br. 210
PodlogaClay FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano28 Oct · 17:00 GMT TurCHALLENGER

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
38% Selena Janicijevic
Naš izbor 62% Elizabeth Mandlik

Naš izbor Elizabeth Mandlik Medium pouzdanost

  • Mandlik is ranked 210 vs Janicijevic's 310.
  • Mandlik's Elo is 1497 vs Janicijevic's 1411.
  • Mandlik has a better clay record at 5-4 vs 8-10.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

SJ

Selena Janicijevic

France · WTA
Rang-lista
#310 (↑)
Bodovi na rang-listi
224
Starost
24 (23 jul 2002)
Igra
Desnoruki
2026 pobeda-poraz
8–13
Na clay
8–10
2026 titula
0
Elo rejting
1411 (clay 1392)
Osvojeni taj-brejkovi
87%
Osvojeni odlučujući setovi
37%
Mečevi u evidenciji
85
EM

Elizabeth Mandlik

United States · WTA
Rang-lista
#210 (↓)
Bodovi na rang-listi
361
Starost
25 (19 maj 2001)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#97
2026 pobeda-poraz
11–10
Na clay
5–4
2026 titula
0
Elo rejting
1497 (clay 1451)
Osvojeni taj-brejkovi
79%
Osvojeni odlučujući setovi
52%
Mečevi u evidenciji
71

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostElizabeth Mandlikvodi u 5 od 6 kriterijuma

Selena JanicijevicElizabeth Mandlik
#310Rang-lista#210
1411Elo rejting1497
1392Elo na clay1451
38%2026 procenat pobeda52%
87%Osvojeni taj-brejkovi79%
37%Osvojeni odlučujući setovi52%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.