Preskoči na sadržaj
SerbianSport
Challenger Sioux Falls Tuesday, 27 October 2026

Jenson Brooksby vs Bryce Nakashima – Challenger Sioux Falls, 27 Oct 2026

Jenson Brooksby Rangiran br. 99
15:00 Tue 27 Oct · ne pre 15:00
Bryce Nakashima Rangiran br. 572
PodlogaHard · indoor FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano27 Oct · 15:00 GMT TurCHALLENGER

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
Naš izbor 78% Jenson Brooksby
22% Bryce Nakashima

Naš izbor Jenson Brooksby High pouzdanost

  • Brooksby ranked 99 vs Nakashima 572
  • Brooksby Elo 1734 vs Nakashima not listed
  • Brooksby peak ranking 33 vs Nakashima 1200

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

JB

Jenson Brooksby

United States · ATP
Rang-lista
#99 (↑)
Bodovi na rang-listi
613
Starost
26 (26 okt 2000)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#33
2026 pobeda-poraz
15–24
Na hard
11–14
2026 titula
0
Elo rejting
1734 (hard 1699)
Osvojeni taj-brejkovi
74%
Osvojeni odlučujući setovi
61%
Mečevi u evidenciji
264
BN

Bryce Nakashima

United States · ATP
Rang-lista
#572 (↓)
Bodovi na rang-listi
69
Starost
22 (20 feb 2004)
Najbolji plasman u karijeri
#1200
2026 pobeda-poraz
20–7
Na hard
20–7
2026 titula
2
Osvojeni taj-brejkovi
83%
Osvojeni odlučujući setovi
38%
Mečevi u evidenciji
43

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo
Jenson BrooksbyBryce Nakashima
#99Rang-lista#572
38%2026 procenat pobeda74%
74%Osvojeni taj-brejkovi83%
61%Osvojeni odlučujući setovi38%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.