Challenger Sioux Falls
Tuesday, 27 October 2026
Jenson Brooksby vs Bryce Nakashima – Challenger Sioux Falls, 27 Oct 2026
Jenson Brooksby Rangiran br. 99
15:00
Tue 27 Oct · ne pre 15:00
Bryce Nakashima Rangiran br. 572
PodlogaHard · indoor
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano27 Oct · 15:00 GMT
TurCHALLENGER
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
78%
Jenson Brooksby
78%
22%
Naš izbor Jenson Brooksby High pouzdanost
- Brooksby ranked 99 vs Nakashima 572
- Brooksby Elo 1734 vs Nakashima not listed
- Brooksby peak ranking 33 vs Nakashima 1200
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
JB
Jenson Brooksby
United States · ATP- Rang-lista
- #99 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 613
- Starost
- 26 (26 okt 2000)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #33
- 2026 pobeda-poraz
- 15–24
- Na hard
- 11–14
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1734 (hard 1699)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 74%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 61%
- Mečevi u evidenciji
- 264
BN
Bryce Nakashima
United States · ATP- Rang-lista
- #572 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 69
- Starost
- 22 (20 feb 2004)
- Najbolji plasman u karijeri
- #1200
- 2026 pobeda-poraz
- 20–7
- Na hard
- 20–7
- 2026 titula
- 2
- Osvojeni taj-brejkovi
- 83%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 38%
- Mečevi u evidenciji
- 43
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoJenson BrooksbyBryce Nakashima
#99Rang-lista#572
38%2026 procenat pobeda74%
74%Osvojeni taj-brejkovi83%
61%Osvojeni odlučujući setovi38%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.