WTA Ningbo
Wednesday, 21 October 2026
Marie Bouzkova vs Iga Swiatek – WTA Ningbo, 21 Oct 2026
PodlogaHard
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano21 Oct · 03:00 BST
TurWTA
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
18%
82%
Naš izbor Iga Swiatek High pouzdanost
- Swiatek is ranked 9th vs Bouzkova's 26th.
- Swiatek has a 28-9 hard court record this season vs Bouzkova's 12-13.
- Swiatek's hard court Elo is 2061 vs Bouzkova's 1815.
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
MB
Marie Bouzkova
Czech Republic · WTA- Rang-lista
- #26 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 1,818
- Starost
- 28 (21 jul 1998)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #24
- 2026 pobeda-poraz
- 32–20
- Na hard
- 12–13
- 2026 titula
- 2
- Elo rejting
- 1882 (hard 1815)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 82%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 46%
- Mečevi u evidenciji
- 79
Iga Swiatek
Poland · WTA- Rang-lista
- #9
- Bodovi na rang-listi
- 4,389
- Starost
- 25 (31 maj 2001)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #1
- 2026 pobeda-poraz
- 39–15
- Na hard
- 28–9
- 2026 titula
- 1
- Elo rejting
- 2099 (hard 2061)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 72%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 50%
- Mečevi u evidenciji
- 107
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostIga Swiatekvodi u 5 od 6 kriterijuma
Marie BouzkovaIga Swiatek
#26Rang-lista#9
1882Elo rejting2099
1815Elo na hard2061
62%2026 procenat pobeda72%
82%Osvojeni taj-brejkovi72%
46%Osvojeni odlučujući setovi50%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.