Preskoči na sadržaj
SerbianSport
WTA Ningbo Wednesday, 21 October 2026

Marie Bouzkova vs Iga Swiatek – WTA Ningbo, 21 Oct 2026

Marie Bouzkova Rangiran br. 26
03:00 Wed 21 Oct · ne pre 03:00
Iga Swiatek Rangiran br. 9
PodlogaHard FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano21 Oct · 03:00 BST TurWTA

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
18% Marie Bouzkova
Naš izbor 82% Iga Swiatek

Naš izbor Iga Swiatek High pouzdanost

  • Swiatek is ranked 9th vs Bouzkova's 26th.
  • Swiatek has a 28-9 hard court record this season vs Bouzkova's 12-13.
  • Swiatek's hard court Elo is 2061 vs Bouzkova's 1815.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

MB

Marie Bouzkova

Czech Republic · WTA
Rang-lista
#26 (↓)
Bodovi na rang-listi
1,818
Starost
28 (21 jul 1998)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#24
2026 pobeda-poraz
32–20
Na hard
12–13
2026 titula
2
Elo rejting
1882 (hard 1815)
Osvojeni taj-brejkovi
82%
Osvojeni odlučujući setovi
46%
Mečevi u evidenciji
79

Iga Swiatek

Poland · WTA
Rang-lista
#9
Bodovi na rang-listi
4,389
Starost
25 (31 maj 2001)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#1
2026 pobeda-poraz
39–15
Na hard
28–9
2026 titula
1
Elo rejting
2099 (hard 2061)
Osvojeni taj-brejkovi
72%
Osvojeni odlučujući setovi
50%
Mečevi u evidenciji
107
Kompletan profil

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostIga Swiatekvodi u 5 od 6 kriterijuma

Marie BouzkovaIga Swiatek
#26Rang-lista#9
1882Elo rejting2099
1815Elo na hard2061
62%2026 procenat pobeda72%
82%Osvojeni taj-brejkovi72%
46%Osvojeni odlučujući setovi50%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.