WTA Osaka
Friday, 23 October 2026
Lilli Tagger vs Ann Li – WTA Osaka, 23 Oct 2026
Lilli Tagger Rangiran br. 57
03:30
Fri 23 Oct · ne pre 03:30
Ann Li Rangiran br. 25
PodlogaHard
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano23 Oct · 03:30 BST
TurWTA
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
65%
Ann Li
35%
65%
Naš izbor Ann Li Medium pouzdanost
- Ann Li is ranked 25th, 32 spots above Lilli Tagger's 57th.
- Ann Li's Elo is 1860, 107 points higher than Tagger's 1753.
- Ann Li's hard court Elo is 1816, 82 points above Tagger's 1734.
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
LT
Lilli Tagger
Austria · WTA- Rang-lista
- #57 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 1,052
- Starost
- 18 (17 feb 2008)
- Igra
- , Jednoručni bekhend
- Najbolji plasman u karijeri
- #84
- 2026 pobeda-poraz
- 30–19
- Na hard
- 24–10
- 2026 titula
- 2
- Elo rejting
- 1753 (hard 1734)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 64%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 69%
- Mečevi u evidenciji
- 65
AL
Ann Li
United States · WTA- Rang-lista
- #25 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 1,833
- Starost
- 26 (26 jun 2000)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #29
- 2026 pobeda-poraz
- 28–25
- Na hard
- 17–16
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1860 (hard 1816)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 65%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 53%
- Mečevi u evidenciji
- 85
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostAnn Livodi u 4 od 6 kriterijuma
Lilli TaggerAnn Li
#57Rang-lista#25
1753Elo rejting1860
1734Elo na hard1816
61%2026 procenat pobeda53%
64%Osvojeni taj-brejkovi65%
69%Osvojeni odlučujući setovi53%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.