Preskoči na sadržaj
SerbianSport
WTA Osaka Friday, 23 October 2026

Lilli Tagger vs Ann Li – WTA Osaka, 23 Oct 2026

Lilli Tagger Rangiran br. 57
03:30 Fri 23 Oct · ne pre 03:30
Ann Li Rangiran br. 25
PodlogaHard FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano23 Oct · 03:30 BST TurWTA

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
35% Lilli Tagger
Naš izbor 65% Ann Li

Naš izbor Ann Li Medium pouzdanost

  • Ann Li is ranked 25th, 32 spots above Lilli Tagger's 57th.
  • Ann Li's Elo is 1860, 107 points higher than Tagger's 1753.
  • Ann Li's hard court Elo is 1816, 82 points above Tagger's 1734.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

LT

Lilli Tagger

Austria · WTA
Rang-lista
#57 (↑)
Bodovi na rang-listi
1,052
Starost
18 (17 feb 2008)
Igra
, Jednoručni bekhend
Najbolji plasman u karijeri
#84
2026 pobeda-poraz
30–19
Na hard
24–10
2026 titula
2
Elo rejting
1753 (hard 1734)
Osvojeni taj-brejkovi
64%
Osvojeni odlučujući setovi
69%
Mečevi u evidenciji
65
AL

Ann Li

United States · WTA
Rang-lista
#25 (↓)
Bodovi na rang-listi
1,833
Starost
26 (26 jun 2000)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#29
2026 pobeda-poraz
28–25
Na hard
17–16
2026 titula
0
Elo rejting
1860 (hard 1816)
Osvojeni taj-brejkovi
65%
Osvojeni odlučujući setovi
53%
Mečevi u evidenciji
85

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostAnn Livodi u 4 od 6 kriterijuma

Lilli TaggerAnn Li
#57Rang-lista#25
1753Elo rejting1860
1734Elo na hard1816
61%2026 procenat pobeda53%
64%Osvojeni taj-brejkovi65%
69%Osvojeni odlučujući setovi53%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.