Challenger Seoul
Thursday, 29 October 2026
Sho Shimabukuro vs Jay Friend – Challenger Seoul, 29 Oct 2026
Sho Shimabukuro Rangiran br. 106
01:00
Thu 29 Oct · ne pre 01:00
Jay Friend Rangiran br. 266
PodlogaHard
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano29 Oct · 01:00 GMT
TurCHALLENGER
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
62%
Sho Shimabukuro
62%
38%
Naš izbor Sho Shimabukuro Medium pouzdanost
- Shimabukuro is ranked 106 vs Friend's 266.
- Shimabukuro has Elo 1599 vs Friend's 1503.
- Shimabukuro has more tour-level experience at age 29 vs 22.
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
SS
Sho Shimabukuro
Japan · ATP- Rang-lista
- #106 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 580
- Starost
- 29 (30 jul 1997)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #107
- 2026 pobeda-poraz
- 30–28
- Na hard
- 21–22
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1599 (hard 1543)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 79%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 55%
- Mečevi u evidenciji
- 430
JF
Jay Friend
Japan · ATP- Rang-lista
- #266 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 210
- Starost
- 22 (22 dec 2003)
- Igra
- Desnoruki, Dvoručni bekhend
- Najbolji plasman u karijeri
- #401
- 2026 pobeda-poraz
- 32–17
- Na hard
- 32–17
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1503 (hard 1480)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 74%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 65%
- Mečevi u evidenciji
- 70
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostSho Shimabukurovodi u 4 od 6 kriterijuma
Sho ShimabukuroJay Friend
#106Rang-lista#266
1599Elo rejting1503
1543Elo na hard1480
52%2026 procenat pobeda65%
79%Osvojeni taj-brejkovi74%
55%Osvojeni odlučujući setovi65%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.