Preskoči na sadržaj
SerbianSport
Challenger Seoul Thursday, 29 October 2026

Sho Shimabukuro vs Jay Friend – Challenger Seoul, 29 Oct 2026

Sho Shimabukuro Rangiran br. 106
01:00 Thu 29 Oct · ne pre 01:00
Jay Friend Rangiran br. 266
PodlogaHard FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano29 Oct · 01:00 GMT TurCHALLENGER

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
Naš izbor 62% Sho Shimabukuro
38% Jay Friend

Naš izbor Sho Shimabukuro Medium pouzdanost

  • Shimabukuro is ranked 106 vs Friend's 266.
  • Shimabukuro has Elo 1599 vs Friend's 1503.
  • Shimabukuro has more tour-level experience at age 29 vs 22.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

SS

Sho Shimabukuro

Japan · ATP
Rang-lista
#106 (↓)
Bodovi na rang-listi
580
Starost
29 (30 jul 1997)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#107
2026 pobeda-poraz
30–28
Na hard
21–22
2026 titula
0
Elo rejting
1599 (hard 1543)
Osvojeni taj-brejkovi
79%
Osvojeni odlučujući setovi
55%
Mečevi u evidenciji
430
JF

Jay Friend

Japan · ATP
Rang-lista
#266 (↓)
Bodovi na rang-listi
210
Starost
22 (22 dec 2003)
Igra
Desnoruki, Dvoručni bekhend
Najbolji plasman u karijeri
#401
2026 pobeda-poraz
32–17
Na hard
32–17
2026 titula
0
Elo rejting
1503 (hard 1480)
Osvojeni taj-brejkovi
74%
Osvojeni odlučujući setovi
65%
Mečevi u evidenciji
70

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostSho Shimabukurovodi u 4 od 6 kriterijuma

Sho ShimabukuroJay Friend
#106Rang-lista#266
1599Elo rejting1503
1543Elo na hard1480
52%2026 procenat pobeda65%
79%Osvojeni taj-brejkovi74%
55%Osvojeni odlučujući setovi65%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.