Preskoči na sadržaj
SerbianSport
Challenger Seoul Thursday, 29 October 2026

Terence Atmane vs Taro Daniel – Challenger Seoul, 29 Oct 2026

Terence Atmane Rangiran br. 90
01:00 Thu 29 Oct · ne pre 01:00
Taro Daniel Rangiran br. 177
PodlogaHard FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano29 Oct · 01:00 GMT TurCHALLENGER

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
Naš izbor 68% Terence Atmane
32% Taro Daniel

Naš izbor Terence Atmane Medium pouzdanost

  • Atmane ranked 90 vs Daniel 177
  • Atmane Elo 1716 vs Daniel 1588
  • Atmane hard Elo 1683 vs Daniel 1518

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

TA

Terence Atmane

France · ATP
Rang-lista
#90 (↑)
Bodovi na rang-listi
666
Starost
24 (9 jan 2002)
Igra
Levoruki
Najbolji plasman u karijeri
#41
2026 pobeda-poraz
19–27
Na hard
14–16
2026 titula
0
Elo rejting
1716 (hard 1683)
Osvojeni taj-brejkovi
83%
Osvojeni odlučujući setovi
51%
Mečevi u evidenciji
409
TD

Taro Daniel

Japan · ATP
Rang-lista
#177 (↓)
Bodovi na rang-listi
325
Starost
33 (27 jan 1993)
Igra
Desnoruki, Dvoručni bekhend
Najbolji plasman u karijeri
#58
2026 pobeda-poraz
38–18
Na hard
17–12
2026 titula
1
Elo rejting
1588 (hard 1518)
Osvojeni taj-brejkovi
78%
Osvojeni odlučujući setovi
49%
Mečevi u evidenciji
1054

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostTerence Atmanevodi u 5 od 6 kriterijuma

Terence AtmaneTaro Daniel
#90Rang-lista#177
1716Elo rejting1588
1683Elo na hard1518
41%2026 procenat pobeda68%
83%Osvojeni taj-brejkovi78%
51%Osvojeni odlučujući setovi49%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.