Challenger Seoul
Thursday, 29 October 2026
Terence Atmane vs Taro Daniel – Challenger Seoul, 29 Oct 2026
Terence Atmane Rangiran br. 90
01:00
Thu 29 Oct · ne pre 01:00
Taro Daniel Rangiran br. 177
PodlogaHard
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano29 Oct · 01:00 GMT
TurCHALLENGER
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
Naš izbor
68%
Terence Atmane
68%
32%
Naš izbor Terence Atmane Medium pouzdanost
- Atmane ranked 90 vs Daniel 177
- Atmane Elo 1716 vs Daniel 1588
- Atmane hard Elo 1683 vs Daniel 1518
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
TA
Terence Atmane
France · ATP- Rang-lista
- #90 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 666
- Starost
- 24 (9 jan 2002)
- Igra
- Levoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #41
- 2026 pobeda-poraz
- 19–27
- Na hard
- 14–16
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1716 (hard 1683)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 83%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 51%
- Mečevi u evidenciji
- 409
TD
Taro Daniel
Japan · ATP- Rang-lista
- #177 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 325
- Starost
- 33 (27 jan 1993)
- Igra
- Desnoruki, Dvoručni bekhend
- Najbolji plasman u karijeri
- #58
- 2026 pobeda-poraz
- 38–18
- Na hard
- 17–12
- 2026 titula
- 1
- Elo rejting
- 1588 (hard 1518)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 78%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 49%
- Mečevi u evidenciji
- 1054
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostTerence Atmanevodi u 5 od 6 kriterijuma
Terence AtmaneTaro Daniel
#90Rang-lista#177
1716Elo rejting1588
1683Elo na hard1518
41%2026 procenat pobeda68%
83%Osvojeni taj-brejkovi78%
51%Osvojeni odlučujući setovi49%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.