WTA Tokyo
Tuesday, 27 October 2026
Ekaterina Alexandrova vs Ann Li – WTA Tokyo, 27 Oct 2026
Ekaterina Alexandrova Rangiran br. 33
02:00
Tue 27 Oct · ne pre 02:00
Ann Li Rangiran br. 25
PodlogaHard · indoor
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano27 Oct · 02:00 GMT
TurWTA
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
EA
47%
Ekaterina Alexandrova
Naš izbor
53%
Ann Li
47%
53%
Naš izbor Ann Li Low pouzdanost
- Ann Li has a higher Elo (1860 vs 1854) and hard-court Elo (1816 vs 1812).
- Li has a better season record (28-25 vs 17-22) and hard-court record (17-16 vs 11-13).
- Alexandrova has a poor deciding set win rate (39%) compared to Li's 53%.
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
EA
Ekaterina Alexandrova
International · WTA- Rang-lista
- #33 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 1,591
- Starost
- 31 (15 nov 1994)
- Igra
- Desnoruki, Dvoručni bekhend
- Najbolji plasman u karijeri
- #10
- 2026 pobeda-poraz
- 17–22
- Na hard
- 11–13
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1854 (hard 1812)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 85%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 39%
- Mečevi u evidenciji
- 102
AL
Ann Li
United States · WTA- Rang-lista
- #25 (↓)
- Bodovi na rang-listi
- 1,833
- Starost
- 26 (26 jun 2000)
- Igra
- Desnoruki
- Najbolji plasman u karijeri
- #29
- 2026 pobeda-poraz
- 28–25
- Na hard
- 17–16
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1860 (hard 1816)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 65%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 53%
- Mečevi u evidenciji
- 85
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostAnn Livodi u 5 od 6 kriterijuma
Ekaterina AlexandrovaAnn Li
#33Rang-lista#25
1854Elo rejting1860
1812Elo na hard1816
44%2026 procenat pobeda53%
85%Osvojeni taj-brejkovi65%
39%Osvojeni odlučujući setovi53%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.