Preskoči na sadržaj
SerbianSport
WTA Tokyo Tuesday, 27 October 2026

Ekaterina Alexandrova vs Ann Li – WTA Tokyo, 27 Oct 2026

Ekaterina Alexandrova Rangiran br. 33
02:00 Tue 27 Oct · ne pre 02:00
Ann Li Rangiran br. 25
PodlogaHard · indoor FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano27 Oct · 02:00 GMT TurWTA

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
EA 47% Ekaterina Alexandrova
Naš izbor 53% Ann Li

Naš izbor Ann Li Low pouzdanost

  • Ann Li has a higher Elo (1860 vs 1854) and hard-court Elo (1816 vs 1812).
  • Li has a better season record (28-25 vs 17-22) and hard-court record (17-16 vs 11-13).
  • Alexandrova has a poor deciding set win rate (39%) compared to Li's 53%.

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

EA

Ekaterina Alexandrova

International · WTA
Rang-lista
#33 (↑)
Bodovi na rang-listi
1,591
Starost
31 (15 nov 1994)
Igra
Desnoruki, Dvoručni bekhend
Najbolji plasman u karijeri
#10
2026 pobeda-poraz
17–22
Na hard
11–13
2026 titula
0
Elo rejting
1854 (hard 1812)
Osvojeni taj-brejkovi
85%
Osvojeni odlučujući setovi
39%
Mečevi u evidenciji
102
AL

Ann Li

United States · WTA
Rang-lista
#25 (↓)
Bodovi na rang-listi
1,833
Starost
26 (26 jun 2000)
Igra
Desnoruki
Najbolji plasman u karijeri
#29
2026 pobeda-poraz
28–25
Na hard
17–16
2026 titula
0
Elo rejting
1860 (hard 1816)
Osvojeni taj-brejkovi
65%
Osvojeni odlučujući setovi
53%
Mečevi u evidenciji
85

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostAnn Livodi u 5 od 6 kriterijuma

Ekaterina AlexandrovaAnn Li
#33Rang-lista#25
1854Elo rejting1860
1812Elo na hard1816
44%2026 procenat pobeda53%
85%Osvojeni taj-brejkovi65%
39%Osvojeni odlučujući setovi53%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.