Preskoči na sadržaj
SerbianSport
WTA Tokyo Tuesday, 27 October 2026

Jasmine Paolini vs Naomi Osaka – WTA Tokyo, 27 Oct 2026

Jasmine Paolini Rangiran br. 35
08:00 Tue 27 Oct · ne pre 08:00
Naomi Osaka Rangiran br. 19
PodlogaHard · indoor FormatBest of 3 RemiSingles Zakazano27 Oct · 08:00 GMT TurWTA

SerbianSport prognoza

Verovatnoća pobede
Naš izbor 72% Naomi Osaka

Naš izbor Naomi Osaka Medium pouzdanost

  • Osaka is ranked 19th vs Paolini 35th
  • Osaka has a higher Elo (2021 vs 1826)
  • Osaka has a better hard court record (13-6 vs 10-9)

Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.

Igrači

Jasmine Paolini

Italy · WTA
Rang-lista
#35 (↑)
Bodovi na rang-listi
1,453
Starost
30 (4 jan 1996)
Igra
Desnoruki, Dvoručni bekhend
Najbolji plasman u karijeri
#4
2026 pobeda-poraz
19–16
Na hard
10–9
2026 titula
0
Elo rejting
1826 (hard 1781)
Osvojeni taj-brejkovi
74%
Osvojeni odlučujući setovi
67%
Mečevi u evidenciji
90
Kompletan profil

Naomi Osaka

Japan · WTA
Rang-lista
#19 (↑)
Bodovi na rang-listi
2,297
Starost
29 (16 okt 1997)
Najbolji plasman u karijeri
#1
2026 pobeda-poraz
28–11
Na hard
13–6
2026 titula
0
Elo rejting
2021 (hard 1957)
Osvojeni taj-brejkovi
77%
Osvojeni odlučujući setovi
63%
Mečevi u evidenciji
67
Kompletan profil

SerbianSport pogled

Rang-lista, Elo i forma uporedo

PrednostNaomi Osakavodi u 5 od 6 kriterijuma

Jasmine PaoliniNaomi Osaka
#35Rang-lista#19
1826Elo rejting2021
1781Elo na hard1957
54%2026 procenat pobeda72%
74%Osvojeni taj-brejkovi77%
67%Osvojeni odlučujući setovi63%

Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.