WTA Tokyo
Tuesday, 27 October 2026
Jasmine Paolini vs Naomi Osaka – WTA Tokyo, 27 Oct 2026
PodlogaHard · indoor
FormatBest of 3
RemiSingles
Zakazano27 Oct · 08:00 GMT
TurWTA
SerbianSport prognoza
Verovatnoća pobede
28%
72%
Naš izbor Naomi Osaka Medium pouzdanost
- Osaka is ranked 19th vs Paolini 35th
- Osaka has a higher Elo (2021 vs 1826)
- Osaka has a better hard court record (13-6 vs 10-9)
Procena SerbianSport modela na osnovu rang-liste igrača, sezonskih rezultata, rezultata na podlogama, Elo rejtinga i stopa taj-brejkova i odlučujućih setova. Nije savet za klađenje.
Igrači
Jasmine Paolini
Italy · WTA- Rang-lista
- #35 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 1,453
- Starost
- 30 (4 jan 1996)
- Igra
- Desnoruki, Dvoručni bekhend
- Najbolji plasman u karijeri
- #4
- 2026 pobeda-poraz
- 19–16
- Na hard
- 10–9
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 1826 (hard 1781)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 74%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 67%
- Mečevi u evidenciji
- 90
Naomi Osaka
Japan · WTA- Rang-lista
- #19 (↑)
- Bodovi na rang-listi
- 2,297
- Starost
- 29 (16 okt 1997)
- Najbolji plasman u karijeri
- #1
- 2026 pobeda-poraz
- 28–11
- Na hard
- 13–6
- 2026 titula
- 0
- Elo rejting
- 2021 (hard 1957)
- Osvojeni taj-brejkovi
- 77%
- Osvojeni odlučujući setovi
- 63%
- Mečevi u evidenciji
- 67
SerbianSport pogled
Rang-lista, Elo i forma uporedoPrednostNaomi Osakavodi u 5 od 6 kriterijuma
Jasmine PaoliniNaomi Osaka
#35Rang-lista#19
1826Elo rejting2021
1781Elo na hard1957
54%2026 procenat pobeda72%
74%Osvojeni taj-brejkovi77%
67%Osvojeni odlučujući setovi63%
Podaci iz evidencije igrača: trenutna rang-lista, Elo rejting, procenat pobeda ove sezone, taj-brejkovi i odlučujući setovi. Ne primenjuje se model verovatnoće pobede.